Uzun Saçın En Cool 10 Hali

60’ların stil ikonu Cher’in XXL saçlarının moda dünyasında popülariteye ulaşmasıyla yükselişe geçen uzun saç trendi güzellik dünyasına geri döndü. Uzun süre sonra ilk kez 2016-17 Sonbahar/Kış podyumlarında karşımıza çıkan trend, sokağın stil sahibi kahramanlarının ardından son durak olan Hollywood’u ele geçirdi ve Beyoncé, Rihanna, Kim Kardashian gibi modern ikonların favorisi oldu. Romantik rapunzel örgülerden cazibe dozu yüksek sahil dalgalarına, seksapalite elementi dümdüz saçlardan yoğun kıvırcık etkisine, ünlülerden uzun saçın en cool 10 halini bir araya getirdik.

Kaynak

En İyi 9 Parti Saçı

Lüks markaların büyük bir şova dönüşen defileleri kıyafetleriyle olduğu kadar saç ve makyajlarıyla da dikkat çekiyor. Biz de yaklaşan yeni yılı bahane ederek sizi partinin yıldızı yapacak en farklı ve trend 9 saç modelini seçtik.

Kaynak

Trend Alarmı: Saç Dövmeleri

Geçtiğimiz yaz sezonunda hepimizin gördüğü altın ve metalik renklerdeki vücut dövmeleri inanılmaz bir sükse yapmıştı. Ama bu trend bir sene içinde değişime uğradı. E moda bu tabi olduğu yerde durmuyor. Saç dövmeleri bu yılın modasına damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Kaynak

beylikdüzü escort

2018 Sezonuna Damgasını Vuracak 10 Saç Rengi

İnsanı en mutlu eden şeylerden biri görünümünde değişiklik yapmaktır. Saç rengini değiştirerek yepyeni bir insan olabilir ya da her zaman dilediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Yıllar geçtikçe saç rengi trendleri de farklılaşıp çeşitleniyor. Bu saç trendleri arasından kendi saç tipinize, modelinize ve ten renginize en uygun seçimi yapmak da size kalıyor.

Kaynak

Yabancı Ünlülerden Katlı Saç Kesimleri

Yeni bir saç kesimi yaptırmayı düşünüyor ancak model seçiminde kararsız kalıyor ve sorun yaşıyorsanız, sanırım en kolay yol ünlülerin saç modellerini inceleyerek karar vermek. Sonuçta en doğru ve güzel kesimi onların üzerinde görüyoruz. Bu yüzden tabiri caizse onların “stilini çalmak” güzel bir saç modeli seçmek ve şık bir kesim yaptırmak için doğru bir yol olabilir. Bu yazımda yabancı ünlülerin katlı saç kesimlerini bir araya getirdik.

Kaynak

Islak Görünümlü Saç Modelleri İle Dikkat Çekin

Bu yaz, duştan çıkmış kadar doğal ama bir o kadar da profesyonelce şekillendirilmiş bu cool ve modern görünüm güzelliğinizin olmazsa olmazlarından. Podyumda görmeye alışkın olduğumuz ekstrem güzellik trendlerinden ıslak ve parlak saçları gece stilinize uyarlayın.

Kaynak

Kırmızı Halıdan 10 Şık Saç Aksesuarı

Kırmızı halıda boy gösteren ünlülerin hemen hemen birçoğu etkinlik boyunca saç aksesuarı kullanmayı ihmal etmez. Bu seneki etkinliklerde de durum tabi ki değişmedi. Bazıları günlük hayatta kullanmak için fazla abartılı olsa da, bazıları oldukça şık ve zarif. İşte bu senenin sonbaharında trend olacağı düşünülen, kırmızı halıda denk geldiğimiz saç aksesuarları.

Kaynak

Saç Renklerinde Yeni Trend: Gümüş Gri Saç Rengi

Saç rengi trendleri arasında son zamanlarda en çok ses getiren renk hiç kuşkusuz gri oldu. Beyaza yakın gri saçlar farklı bir tarz yaratmak isteyenlerin tercih ettiği bir renk. Gri renk popülerliğini korumaya devam ederken şimdilerde grinin daha canlı bir tonu olan gümüş saç rengi trend haline geldi. Gümüş saç rengi ile siz de farklı bir tarz yakalayabilir ve herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Kaynak

Uygulaması Kolay 10 Saç Toplama Şekli

Dağınık ikiz örgülerden kurdelelerle hareket katacağın at kuyruklarına günü kurtarıcı modelleri keşfetmeye ne dersin? Saçlarınla fazla uğraşmak istemediğin ve tembel hissettiğin günlerde yardımına koşacak, kuaförden yeni çıkmışsın gibi havalı ama 10 dakikada uygulanabilecek kadar kolay 10 saç toplama şeklini senin için derledik!

Kaynak

Ünlülerden Yumuşak Kâkülün En Havalı 10 Hâli

Hacimli fönünüzün arasına karışan ya da dağınık topuzunuzu hareketlendiren katlı ve yumuşak kâküller romantik ve feminen bir görünüm sağlıyor. Umursamaz duruşları ve geçişli kesimleriyle kâkülün getirdiği sert havadan kurtulan bu model nostaljik tavrıyla büyülü bir hâl alıyor. Yüzünüzü çerçeveleyen ve güzelliğinizi ortaya çıkaran yumuşak kâküllerin en havalı 10 hâlini sizin için bir araya getirdik.

Kaynak